Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

AKTUALNOŚCI:

Konkurs plastyczny - dziękuję za udział

Utworzono dnia 04.01.2021

Dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie plastycznym. Punkty za udział i osiągnięcia w konkursie zostały zapisane w dzienniku elektronicznym.

Dyrektor szkoły

czytaj dalej na temat: Konkurs plastyczny - dziękuję za udział

Konkurs plastyczny

Utworzono dnia 16.12.2020

Zapraszam uczniów klas IV - VIII do konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową. Szczegóły konkursu poniżej. Udział i sukcesy w konkursie dadzą możliwość zdobycia punktów dodatnich z zachowania.

Dyrektor szkoły

czytaj dalej na temat: Konkurs plastyczny

Mikołaj w przedszkolu

Utworzono dnia 09.12.2020

W naszym przedszkolu 4 grudnia było bardzo wesoło i radośnie. Dzieci dostały nowe zabawki, były zabawy z balonami, tańce i słodki poczęstunek. Było dużo zabawy i radości. 

wych. Halina Kaczanowska

czytaj dalej na temat: Mikołaj w przedszkolu

Wprowadzamy naszych uczniów w świat wartości

Utworzono dnia 27.11.2020

Nie mogliśmy wziąć udziału w akcji „Szkoła do hymnu”, więc  Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy odbywając podczas zdalnych lekcji podróże w przeszłość. Poznaliśmy bliżej postać Józefa Piłsudskiego, pierwsze chwile niepodległej Polski, rozmawialiśmy o polskich symbolach narodowych i zachowaniu wobec nich szacunku, odbyliśmy wirtualną wycieczkę do Biskupina, poznaliśmy najstarsze polskie miasta i zamki, ale też podziwialiśmy Polskę współczesną poznając rezerwaty i pomniki przyrody w Polsce a szczególnie w swoim regionie, realizując tym samym cele programu wychowawczego: „Wprowadzanie uczniów w świat wartości…, patriotyzmu i szacunku dla tradycji…” czy „Wzmacnianie poczucia tożsamości indywidualnej, kulturowej, narodowej i regionalnej”...

czytaj dalej na temat: Wprowadzamy naszych uczniów w świat wartości

„Szkoła do hymnu”

Utworzono dnia 11.11.2020

Punktualnie o godz. 11:11 we wtorek 10 listopada br. dzieci z oddziału przedszkolnego, nauczyciele i pracownicy obsługi odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”.  Nasza szkoła przyłączyła się do akcji MEN „Szkoła do hymnu”. 

Serdecznie dziękuję naszym przedszkolakom za godne reprezentowanie naszej szkoły w tej ogólnokrajowej akcji.

Dyrektor szkoły

czytaj dalej na temat: „Szkoła do hymnu”

Zmiana harmonogramu dowozu

Utworzono dnia 06.11.2020

W związku z przejściem klas I – VIII na zdalne nauczanie od 9.11.2020 obowiązuje nowy harmonogram kursów autobusu szkolnego.


czytaj dalej na temat: Zmiana harmonogramu dowozu

Zdalne nauczanie w klasach I - III

Utworzono dnia 06.11.2020

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

Informacja ze strony MEN


czytaj dalej na temat: Zdalne nauczanie w klasach I - III

Uczestnictwo uczniów w zajęciach zdalnego nauczania

Utworzono dnia 03.11.2020

Wyjątek z Regulaminu  funkcjonowania Szkoły Podstawowej w Tylawie w okresie zawieszenia wszystkich zajęć stacjonarnych i przejścia na kształcenie na odległość.

§ 8

Uczestnictwo uczniów w zajęciach

  1. Nauczyciel potwierdza wpisem w dzienniku obecność ucznia na  zajęciach, przy czym potwierdzeniem udziału w zajęciach (obecności) jest udział w zajęciach online i/lub fakt odebrania wiadomości w e-dzienniku,
  2. Rodzice poprzez dziennik elektroniczny usprawiedliwiają nieobecności ucznia na zajęciach edukacyjnych do tygodnia czasu.
  3. Wychowawcy są zobowiązani do skutecznego poinformowania wszystkich uczniów i rodziców o sposobie potwierdzania uczestnictwa uczniów na zajęciach oraz sposobie i terminie usprawiedliwiania nieobecności.
czytaj dalej na temat: Uczestnictwo uczniów w zajęciach zdalnego nauczania

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

Utworzono dnia 30.10.2020

Przypominam, że poniedziałek 2 listopada br. jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych  w Szkole Podstawowej w Tylawie. W tym dniu nie odbywają się również konsultacje i kształcenie na odległość.

czytaj dalej na temat: Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 176

W poprzednim tygodniu: 224

W tym miesiącu: 176

W poprzednim miesiącu: 905

Wszystkich: 79698

Imieniny