Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

AKTUALNOŚCI:

Nauczanie „hybrydowe” w klasach I - III

Utworzono dnia 24.04.2021

Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dn. 22 kwietnia 2021 r. w dniach 26.04.2021 – 02.05.2021 r. w klasach I – III obowiązuje nauczanie w trybie tzw. „hybrydowym” polegające na tym, iż nie więcej niż 50 % uczniów może realizować zajęcia w szkole. Wspólnie z wychowawcami został opracowany harmonogram nauczania w klasach I – III w przyszłym tygodniu. Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez dziennik elektroniczny. Oddział przedszkolny pracuje tak jak do tej pory w trybie stacjonarnym. Kursy autobusu szkolnego pozostają baz zmian.

Dyrektor szkoły

 

czytaj dalej na temat: Nauczanie „hybrydowe” w klasach I - III

"Zerówka" wraca do szkoły

Utworzono dnia 16.04.2021

19 kwietnia br. oddziały przedszkolne wracają do zajęć stacjonarnych w szkołach.

Więcej informacji na stronie: Zasady funkcjonowania szkół i placówek od 19 kwietnia - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

czytaj dalej na temat: "Zerówka" wraca do szkoły

Szkoły nadal pracują zdalnie

Utworzono dnia 12.04.2021

Do 18 kwietnia br. zostały przedłużone wszystkie obowiązujące zasady ograniczonego funkcjonowania szkół i placówek.

Informacja ze strony: Szkoły i placówki nadal pracują zdalnie – przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

czytaj dalej na temat: Szkoły nadal pracują zdalnie

Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli do 11 kwietnia

Utworzono dnia 27.03.2021

Do 11 kwietnia ograniczona zostanie praca stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z pewnymi wyjątkami.

więcej informacji na stronie: Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli do 11 kwietnia - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

czytaj dalej na temat: Zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli do 11 kwietnia

Wracamy do nauki zdalnej

Utworzono dnia 18.03.2021

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie – to najważniejsza zmiana w funkcjonowaniu szkół i placówek wprowadzona z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej. Oddział przedszkolny pracuje w trybie stacjonarnym.

Więcej informacji na stronie: Wracamy czasowo do nauki zdalnej w szkołach - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

czytaj dalej na temat: Wracamy do nauki zdalnej

Zmiana kursów autobusu szkolnego

Utworzono dnia 15.03.2021

Konkurs Wielkanocny 2021

Utworzono dnia 08.03.2021

W imieniu Ośrodka Kultury w Dukli zapraszam dzieci i dorosłych do konkursu plastycznego. Więcej informacji w "czytaj dalej" i na stronie: www.ok.dukla.pl 

czytaj dalej na temat: Konkurs Wielkanocny 2021

Próbny egzamin ósmoklasisty

Utworzono dnia 03.03.2021

Harmonogram próbnego egzaminu ósmoklasisty

  • 17 marca br. (środa), godz. 9:00 – język polski
  • 18 marca br. (czwartek), godz. 9:00 – matematyka
  • 19 marca br. (piątek), godz. 9:00 – języki angielski.

Próbny egzamin odbędzie się w szkole w warunkach i formie zbliżonej do obowiązujących podczas właściwego egzaminu (np. godzina rozpoczęcia pracy z arkuszem egzaminacyjnym, samodzielne rozwiązywanie zadań przez uczniów, zaznaczanie odpowiedzi na karcie odpowiedzi). Uczniowie dojeżdżający mogą skorzystać ze szkolnego autobusu zgodnie z obowiązującym rozkładem kursów.

Rodziców i uczniów zobowiązuję do zapoznania się z wytycznymi w sprawie organizacji próbnego egzaminu zamieszczonymi w załączniku.

Więcej informacji na stronie: Od 17 do 19 marca tzw. próbne egzaminy ósmoklasisty organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

czytaj dalej na temat: Próbny egzamin ósmoklasisty

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Utworzono dnia 25.02.2021

Poniedziałek 1 marca 2021 r. jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W tym dniu nie będzie zajęć stacjonarnych w oddziale przedszkolnym i w klasach I – III oraz kształcenia na odległość w klasach IV – VIII.

Dyrektor szkoły

czytaj dalej na temat: Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Tłusty czwartek w naszej szkole...

Utworzono dnia 17.02.2021

W naszej szkole nie zapomniano o tradycji Tłustego Czwartku, a dzieje się tak za sprawą  pana WITOLDA MARSZAŁKA, który w ten szczególny dzień od kilku już lat obdarowuje uczniów, nauczycieli i  pracowników naszej szkoły smacznymi pączkami. W tym roku 11.02.2021r.  również otrzymaliśmy słodki poczęstunek od Pana WITOLDA, za co bardzo dziękujemy.  To jedyna taka okazja do usprawiedliwionego pączkowego szaleństwa. Szkoda, że tłusty czwartek jest tylko raz w roku....

JESZCZE  RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY!

Dyrektor, wychowawcy i uczniowie.

czytaj dalej na temat: Tłusty czwartek w naszej szkole...

Narodowy Spis Powszechny

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 254

W poprzednim tygodniu: 273

W tym miesiącu: 671

W poprzednim miesiącu: 1164

Wszystkich: 83295

Imieniny