Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
YouTube Facebook Google Plus
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

AKTUALNOŚCI, strona 45:

Jesienne wypieki

Utworzono dnia 11.12.2014

14 października w Domu Ludowym w Tylawie odbyło się cykliczne już spotkanie warsztatowe. Tym razem wszyscy świetnie bawili się podczas pieczenia ciastek i rurek z kremem. W zajęciach uczestniczyli nauczyciele klas 0-III: H. Kaczanowska, A. Kostyra, M. Król,  R. Morawska oraz rodzice: państwo Siwak, panie Orłowska, Kordyś, Buriak, Bąk,  N. Frankiewicz, Urbańska, Chudyk, Bukowczyk, K. Frankiewicz.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców i Koła Gospodyń za udostępnienie Sali Domu Ludowego

czytaj dalej na temat: Jesienne wypieki

"Przyrodnik na medal"

Utworzono dnia 11.12.2014

Konkurs „Przyrodnik na medal” jest już stałym elementem corocznej oferty konkursowej Magurskiego Parku Narodowego, przeznaczonym dla  uczniów gimnazjów z terenu otuliny MPN, z którymi Park współpracuje. Jest to forma biegu terenowego łącząca sprawdzenie wiedzy przyrodniczej i umiejętności poruszania się w terenie. Na poszczególnych punktach trasy sprawdzana jest znajomość zagadnień z zakresu: biologii,  ekologii, ochrony przyrody, geografii, historii i kultury regionu, a także z zagadnień dotyczących Magurskiego Parku Narodowego.

V edycja konkursu odbyła się 10.10.2014 roku na ścieżce „Kiczera”. Wszystkie drużyny szczęśliwie dotarły na metę, gdzie czekało już na nich ognisko i ciepły posiłek. Po podliczeniu punktów z trasy oraz czasu biegu okazało się, że drużyna z Tylawy w składzie: Karolina Madej, Ilona Salwa i Konrad Zima zajęła I miejsce. Uczniowie w nagrodę otrzymali plecaki turystyczne oraz przewodniki i materiały edukacyjne Magurskiego Parku Narodowego.

Medal  zdobyty przez Drużynę z Tylawy

czytaj dalej na temat: "Przyrodnik na medal"

Dzień Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 11.12.2014

13 października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie gimnazjum przedstawili program artystyczny i wręczyli upominki pracownikom szkoły. Szczególnie miłe były życzenia dla pedagogów od rodziców, które w ich imieniu złożyła Pani Agata Zima - Przewodnicząca Rady Rodziców. Podczas uroczystości uhonorowano nauczycieli obchodzących jubileusz swojej pracy:

Pani – Anna Kostyra – 35 lat pracy,

Pani – Renata Frej – 30 lat pracy,

Pani – Urszula Malczewska – 25 lat pracy,

Pani – Renata Morawska – 25 lat pracy,

Ks. Janusz Dudziak ­– 20 lat pracy,

Pani – Elżbieta Kluk – 20 lat pracy.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz jubilatom składam serdeczne życzenia wszelkiej satysfakcji z pracy w Edukacji.

Aleksander Kosior

30 lat pracy w Waszej i Mojej szkole

Kwiaty od Naszych Rodziców

- Dziękujemy

czytaj dalej na temat: Dzień Edukacji Narodowej

Orlik w Tylawie otwarty tel. do animatora   791805149

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 77

W poprzednim tygodniu: 241

W tym miesiącu: 209

W poprzednim miesiącu: 887

Wszystkich: 102720

Imieniny