Aktywnie witamy wiosnę!
W tym roku nasi uczniowie aktywnie świętowali nadejście wiosny. Z tej okazji odwiedzili nowoczesne centrum rozrywki – FlyPark w Rzeszowie. Po krótkiej rozgrzewce młodzi akrobaci wyruszyli na trampoliny, ogromne zjeżdżalnie, tory przeszkód, baseny z gąbkami oraz inne atrakcje. Podczas dwugodzinnej zabawy można było spróbować skakania, zjeżdżania, siłowania, trzymania równowagi, podciągania, a nawet konstruowania. Te różnorodne aktywności były dla uczestników nie lada wyzwaniem. Wymagały wysiłku, kreatywności, skupienia, przełamywania barier, ale, co najważniejsze, sprawiały im ogromną radość. Dopełnieniem wiosennych atrakcji były zakupy w galerii. Wracaliśmy z wycieczki pełni wrażeń, z nowymi doświadczeniami i ochotą na więcej.
Dorota Pilarska







SP TYLAWA