Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

Dziękujemy Pani Ani

Utworzono dnia 08.09.2020
Czcionka:

Po 40-latach pracy w naszej szkole odeszła na emeryturę Pani Anna Kostyra. Serdecznie gratulujemy i życzymy aby ten okres odpoczynku był dla Pani Ani czasem spokoju, radości, beztroski i realizacji swoich niewyczerpanych pasji.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

Pani Ania skierowała, z tej okazji do społeczności szkolnej następujące słowa:

Koleżanki, Koledzy!

Zakończyłam pracę w Szkole Podstawowej w Tylawie.  Przez 40 lat nawiązałam wiele przyjaźni. Jestem wdzięczna losowi za to, że pozwolił mi moją energię i pasję wykorzystać dla tej szkoły, wśród tylu znakomitych  pedagogów i wyjątkowych pracowników obsługi .

 Dziękuję wszystkim za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność i życzliwość oraz za wsparcie w trudnych chwilach.

Życzę Wam, abyście w zdrowiu dotrwali do emerytury, życzę wielu sukcesów na niwie dydaktyczno-wychowawczej oraz satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.

Praca w szkole to całe moje zawodowe życie. Zawsze będę Was miło wspominać…

Drodzy Rodzice!

Dziękuję Wam za zaangażowanie i wsparcie podczas wspólnych działań, za współpracę, która zawsze prowadziła nas do wspólnego celu - wykształcenia i wychowania Waszych pociech.

Kochani Uczniowie!

Czas spędzony w szkole był spełnieniem moich zawodowych marzeń i celów. Uwielbiałam z Wami pracować. Zawsze starałam się traktować Was indywidualnie. Myślę, że  pozostawiłam po sobie miłe wspomnienia. Będę szczęśliwa, jeśli czasem dobrze mnie wspomnicie…

Moi Drodzy!

 Jeśli  przez te lata komuś sprawiłam przykrość i powinnam przeprosić, to robię to teraz. Przepraszam.

Wszystkim razem i każdemu z osobna życzę dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń oraz realizacji planów.

Anna Kostyra

ZEBRANIE OGÓLNE

RODZICÓW

  WTOREK 22.09.2020

godz. 14.15

ZAPRASZAMY

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 75

W poprzednim tygodniu: 190

W tym miesiącu: 707

W poprzednim miesiącu: 536

Wszystkich: 74424

Imieniny