Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
YouTube Facebook Google Plus
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

Gimnazjaliści na szlaku

Utworzono dnia 07.10.2015

Wreszcie pogoda pozwoliła gimnazjalistom wyruszyć na szlak. 7 października uczniowie gimnazjum zdobyli szczyt Góry Grzywackiej. Wędrówka okazała się dla naszej młodzieży gratką, trzeba było spowalniać biegnącą do góry grupę.

Widok rozpościerający się ze szczytu wynagrodził trudy i zmęczenie. Nie zobaczyliśmy niestety Tatr, ale i tak panorama była piękna. Dodatkowo duże wrażenie zrobiła kołysząca się platforma widokowa. Ci, którzy zdecydowali się wyjść, poczuli wiatr we włosach. Po krótkim wypoczynku ruszyliśmy zielonym szlakiem w drogę powrotną. Na zakończenie wycieczki – pizza i inne pyszności. Zadowoleni, dotlenieni wróciliśmy do szkoły.

Dorota Pilarska

Grzywacka

Utworzono dnia 07.10.2015, 17:15

SP TYLAWA                       REALIZUJE PROGRAM:

Aktywny Orlik 2024 - Gmina Biskupiec - Oficjalny Serwis Internetowy

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 209

W poprzednim tygodniu: 497

W tym miesiącu: 209

W poprzednim miesiącu: 1927

Wszystkich: 140139

Imieniny