Gminna Liga Sportowa
Uczniowie naszej szkoły biorą udział w "GMINNEJ LIDZE SPORTOWEJ - SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z GMINY DUKLA". W gminie jest 8 szkół i wszystkie biorą udział w rozgrywkach. W każdej dyscyplinie zawody są rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych - klasy VII-VIII i klasy IV-VI. W październiku brali udział w zawodach lekkoatletycznych (rzut piłką palantową, skok w dal, bieg sprinterski i bieg długi), w których zajęli szóste miejsce (starsza grupa) i siódme miejsce (młodsza grupa). W październiku też odbyły się zawody szachowe, w których uczniowie klas starszych zajęli piąte miejsce. W listopadzie i grudniu rywalizowali w zawodach tenisa stołowego. Największy sukces odniosły Kornelia Moriak i Wiktoria Wódczyska, które zajęły drugie miejsce. Maja Milan i Emilia Orłowska w młodszej grupie wiekowej zajęły trzecie miejsce. Chłopcy w starszej grupie zajęli siódme miejsce, a uczniowie młodszej grupy zajęli czwarte. W styczniu uczniowie rywalizowali w badmintonie. Starsza grupa zajęła siódme miejsce, a młodsza ze względu na trudne warunki atmosferyczne nie pojechała na zawody. W lutym odbyły się zawody w piłce siatkowej. Starsza grupa zajęła 6 miejsce, a młodsza 8 miejsce. Dziękuję za zaangażowanie i życzę sukcesów w ostatnich zawodach - w piłce nożnej.
Nauczyciel wychowania fizycznego - Grzegorz Lega







SP TYLAWA