Gminna Liga Sportowa
Uczniowie naszej szkoły biorą udział w „GMINNEJ LIDZE SPORTOWEJ – SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z GMINY DUKLA”. W gminie jest 8 szkół i wszystkie biorą udział w rozgrywkach. W każdej dyscyplinie zawody są rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych – klasy VII-VIII i klasy IV-VI. We wrześniu odbyły się zawody szachowe, w których uczniowie klas starszych zajęli 4 miejsce, a młodszych 7 miejsce. W październiku uczniowie klas młodszych brali udział w turnieju piłki nożnej, w którym zdobyli 7 miejsce. W grudniu rywalizowali w zawodach tenisa stołowego. I w tym miejscu można pochwalić się sukcesami: Emilia Orłowska i Nikola Giermańska w młodszej grupie wiekowej zajęły 3 miejsce. Chłopcy – Fabian Przybyłowski i Kacper Zięba zajęli również 3 miejsce. Chłopcy w starszej grupie zajęli 7 miejsce, a dziewczyny miejsce 5. Czekają nas jeszcze zawody w badmintonie, piłce siatkowej, lekkoatletyce, piłce nożnej, a także turniej „baw się z nami” dla uczniów klas 1-3. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy sukcesów w następnych zawodach.
Czas też na podsumowanie 2 edycji turnieju w piłce nożnej „z orlika na stadion”. Uczniowie klasy 8 uczestniczyli w turnieju w Rogach. Po remisie z SP Odrzykoń i porażce z SP 15 Krosno nie przeszli do następnego etapu rozgrywek. Ale nie mają powodu do wstydu. Okazało się, że uczniowie z SP15 w Krośnie przegrali dopiero w wielkim finale w Warszawie i zdobyli 2 miejsce w Polsce.
Nauczyciele wychowania fizycznego – Grzegorz Lega i Robert Magnuszewski










SP TYLAWA