Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

„Jak za dawnych lat”

Utworzono dnia 02.02.2019
Czcionka:

Dzień Babci i Dziadka to wspaniała okazja aby uświadomić dzieciom jak wiele w życiu znaczą Dziadkowie. Ileż  ciepła i miłości potrafią dać innym. Ten dzień od wielu już lat na stałe wpisany jest w kalendarz uroczystości szkolnych. Uroczystość ta jest przygotowywana, tradycyjnie przez najmłodszych uczniów szkoły, ich wychowawców oraz  rodziców.

             Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 24.01.2019r. Na wstępie pan dyrektor przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami. Następnie  uczniowie zaprezentowali   program artystyczny, który  wprowadził zaproszonych gości w  lata ich   młodości.  Impreza miała zatem odmienny niż dotychczas charakter. Był to koncert dawnych przebojów wykonywanych przez dzieci, dedykowanych swoim ukochanym Babciom i Dziadkom,  przeplatany  wierszami i pokazem mody na  różne pory roku.

            Na zakończenie swoich występów  dzieci odśpiewały  „Sto lat” i  obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Otrzymali również Certyfikaty dla najwspanialszej Babci i Dziadka. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Frekwencja zaproszonych gości dopisała. Miłym jak zwykle jest fakt, że  wielu rodziców  i w tym roku uświetniło tę uroczystość swoją obecnością.

            W dalszej części uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, kawą, i herbatą przygotowaną przez mamy.

             Wszystkim Rodzicom bardzo, bardzo  dziękujemy za przygotowanie swoich dzieci na tę uroczystość i poczęstunku oraz zapewnienie transportu przybyłym gościom. Jeszcze raz serdeczne podziękowania od wychowawców  poszczególnych klas, Pani;  Teresy, Ani, Justyny, Halinki, Marysi  i  dyrektora szkoły.

            Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

                                                                                                                                   Maria Król

Dzień Babci i Dziadka - 2019

Utworzono dnia 02.02.2019, 21:06

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 46

W poprzednim tygodniu: 92

W tym miesiącu: 56

W poprzednim miesiącu: 334

Wszystkich: 73237

Imieniny