Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
YouTube Facebook Google Plus
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

"Mam Talent"

Utworzono dnia 31.03.2023

Dnia 29 marca  w naszej szkole odbył się po raz pierwszy  konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności i zainteresowań uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Tego dnia każdy uczestnik miał na scenie swoje „5 minut” sławy.

8 uczestników z klasy II i III zaprezentowało swoje umiejętności wokalne, ale można też było zaprezentować talenty sportowe, taneczne, grę na instrumencie muzycznym lub inne. Konkurs był organizowany przez Samorząd Uczniowski dla wszystkich chętnych uczniów klas I – VII. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością swój  talent. Powołane jury miało za zadanie ocenić najlepszy występ. W skład komisji weszli: Pani Anna Cyzio – Pedagog Szkolny, Pan Grzegorz Lega – opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz Nikola Rucińska – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. 

Jury przyznało 2 pierwsze miejsca dla Emilki Orłowskiej i Nikoli Giermańskiej oraz 3 miejsce dla Fabiana Przybyłowskiego. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!! Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Do zobaczenia za rok. Organizatorzy: Samorząd Uczniowski z opiekunem Grzegorzem Lega.

"Mam Talent"

Utworzono dnia 03.04.2023, 09:27

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 234

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 736

W poprzednim miesiącu: 1015

Wszystkich: 113311

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Imieniny