Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

MIKOŁAJKOWY PIKNIK NAUKOWY W BÓBRCE

Utworzono dnia 23.12.2019
Czcionka:

       W związku z zaproszeniem, które otrzymali uczniowie  kl. I-III naszej szkoły,   dnia 17 grudnia 2019 r. wzięliśmy udział w  zorganizowanym na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce „Mikołajkowym Pikniku Naukowym” sponsorowanym przez PGNiG i ORLEN. Program przewidywał wiele atrakcji; zabawy przy muzyce z Elfem i Śnieżynką, seans w planetarium, spotkanie z Mikołajem i wręczenie upominków oraz słodki poczęstunek. 

    Organizatorzy zapewnili nie tylko wspaniałą zabawę ale i wiele niespodzianek. Całość dwugodzinnej zabawy poprowadził wodzirej Elf ze Śnieżynką. Był mikrofon, dyskotekowe światła i muzyka, której nikt nie mógł się oprzeć oraz mgła i padający sztuczny śnieg.  Zaplanowali również  zabawy dla dzieciaków, a także słodki poczęstunek. W przerwie uczniowie  uczestniczyli w seansie w planetarium. Niespodzianką, choć może trochę spodziewaną,  była wizyta św. Mikołaja. Długo oczekiwany wreszcie przyszedł i najpierw przeprosił, że tak długo wszyscy musieli na niego czekać, ale w drodze utknął w korku, a potem naprawiał kopytko swojemu reniferowi. Mikołaj przystąpił więc  do swojego zadania – obdarzył dzieci miłymi upominkami, przyjmowanymi z wypiekami na twarzach i z nieskrywaną radością.

To był fajny, ciekawy dzień. Miła atmosfera i przepiękny wystrój sprawiły, że uczniowie czuli się jak bohaterowie bajek.

     Serdeczne podziękowanie należy się organizatorowi  tej wspaniałej imprezy, którym było Muzeum w Bóbrce. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego 2020 Roku.  Uczniowie, wychowawcy klas I-III i Dyrekcja naszej szkoły.

                                                                                                                     Maria Król, Teresa Holuta

MIKOŁAJKOWY PIKNIK NAUKOWY W BÓBRCE

Utworzono dnia 23.12.2019, 19:35

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 45

W poprzednim tygodniu: 92

W tym miesiącu: 55

W poprzednim miesiącu: 334

Wszystkich: 73236

Imieniny