Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
YouTube Facebook Google Plus
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

„PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS !”

Utworzono dnia 28.10.2022

Tradycją naszej szkoły jest, że najmłodsi uczniowie w  październiku przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość jaką jest pasowanie na ucznia pierwszej klasy. Taka właśnie uroczystość odbyła się we wtorek 25.10.2022r. Pierwszoklasiści odświętnie ubrani,  w obecności swoich najbliższych oraz koleżanek i kolegów z kl.II, III, IV, oddziału przedszkolnego oraz ich wychowawców rozpoczęli występ, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.  Uczniowie kl.III i IV również wzięli w nim udział  prowadząc całość występu. Po zakończeniu części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie złożyli przyrzeczenie.

          Następnie Pan Dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia, wielkim ołówkiem,  rozdał dyplomy i złożył życzenia. Nie obyło się też bez upominków  oraz pamiątkowych zdjęć. Na zakończenie uczniowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek. Dla pierwszoklasistów było to wielkie przeżycie i niezapomniana, radosna chwila.

          Składam serdeczne podziękowanie rodzicom  za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.  Dziękuję również przedstawicielom Samorządu Szkolnego.

                                                                                                        Wychowawca Maria Król

Pasowanie na ucznia 2022

Utworzono dnia 28.10.2022, 08:53

KOMUNIKAT

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 227

W poprzednim tygodniu: 229

W tym miesiącu: 346

W poprzednim miesiącu: 947

Wszystkich: 97706

Imieniny