Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
YouTube Facebook Google Plus
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

„Powróćmy jak za dawnych lat - wspomnień czar”

Utworzono dnia 18.01.2023

 „Dziadkowie są jak album z dzieciństwa, pełen wspomnień i historii”     

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku,  dlatego warto uczcić je w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Wnuczęta mogą okazać swój szacunek, a laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, czy  wierszyk to prezent  od serca, bo taki najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

W naszej szkole tegoroczny  Dzień Babci i Dziadka odbył się 13. 01.2023r.  Przygotowany przez wychowawców kl.0-III program artystyczny  pod hasłem „Powróćmy jak za dawnych lat -  wspomnień czar” obejrzeli licznie przybyli zaproszeni goście. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Na zakończenie nasi uczniowie; Emilia Orłowska, Fabian Przybyłowski oraz Nikola Germańska  zaśpiewali kolędy i pastorałki, które zaprezentowali na konkursie Gminnym w Dukli.

            To był naprawdę wyjątkowy dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Wzruszeń nie było końca, w niejednych oczach Babć i Dziadków widać było radość, pojawiły się łzy szczęścia. Oklasków również nie brakowało.

            Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w   przygotowaniu imprezy.

                                                                                                                                   wych. Maria Król

 

Dzień Babci i Dziadka 2023

Utworzono dnia 18.01.2023, 13:39

WYWIADÓWKA

  ŚRODA 01.02.2023

godz. 13.30 - 15.30

- spotkania z wychowawcami i nauczycielami

ZAPRASZAMY RODZICÓW

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 191

W poprzednim tygodniu: 125

W tym miesiącu: 120

W poprzednim miesiącu: 785

Wszystkich: 99174

Imieniny