Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

Próbny egzamin ósmoklasisty

Utworzono dnia 27.03.2020
Czcionka:

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Wyrażam wielkie uznanie i wdzięczność dla wszystkich, którzy w tym trudnym czasie biorą aktywny udział w kształceniu na odległość. Wiem, że to działanie wymaga od nas dużo większego wysiłku, czasu i zaangażowania. Jeszcze raz wszystkim za to bardzo dziękuję.

W dniach 30.03 – 01.04. 2020 odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty realizowany na zasadach kształcenia na odległość. Wszyscy nasi ósmoklasiści potwierdzili chęć udziału w tej próbie. Ten egzamin ma charakter wyłącznie informacyjny i diagnostyczny. Ta informacja jest głównie dla naszych uczniów i to oni swoją postawą zdecydują o jej rzetelności. Arkusze egzaminacyjne zostaną poprawione zgodnie z kluczem oceniania udostępnionym 8 kwietnia przez Komisję Egzaminacyjną. Za wypełnione i przesłane próbne arkusze egzaminacyjne nie będą wystawiane oceny. Informacje o sposobie udziału w próbnym egzaminie można znaleźć na stronach: http://www.oke.krakow.pl/inf/ https://www.gov.pl/web/edukacja/probny-egzamin-osmoklasisty

W dniach próbnego egzaminu ósmoklasiści, którzy przystąpili do niego, nie realizują innych zadań kształcenia na odległość.

Orlik w Tylawie

zamknięty do odwołania

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 168

W poprzednim tygodniu: 266

W tym miesiącu: 168

W poprzednim miesiącu: 947

Wszystkich: 71987

Imieniny

Mamy sukces