Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
YouTube Facebook Google Plus
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024

Utworzono dnia 11.09.2023

Początek roku szkolnego to nieodłączna  część życia każdego ucznia. Zwykle zaczyna się on 1 września, jednak w tym roku pierwszy dzwonek trochę się opóźnił i wybrzmiał dopiero 4 września. Nowy rok szkolny otworzyła nowa Pani Dyrektor - Elżbieta Kluk, której życzymy powodzenia, samych udanych inicjatyw i owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami i rodzicami oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału sił i energii na nowym stanowisku pracy. Jednocześnie serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Panu Dyrektorowi - Aleksandrowi Kosiorowi za 32-letnią pracę na tym stanowisku, trud, poświęcenia i serce włożone w każde działanie na rzecz naszej społeczności szkolnej.

            Pożegnaliśmy z naszego grona nauczycielskiego Panią Marię Król, która odeszła na emeryturę, a powitaliśmy nowych nauczycieli: Panią Annę Hryneńko – wych. klasy drugiej, panią Małgorzatę Niezgodzką – pedagoga i logopedę, Panią Ewę Wszołek – nauczycielkę matematyki oraz pana Witolda Wiśniewskiego – nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa. Mamy też nadzieję, że za kilka tygodni uczniowie będą mogli korzystać z nowej hali sportowej.

Życzy Wam drodzy Uczniowie zapału i ciekawości w przyswajaniu nowej wiedzy i umiejętności, wiary w siebie i swoje możliwości oraz sukcesów i realizacji zamierzonych celów. Nauczycielom życzymy wytrwałości, entuzjazmu do pracy i uśmiechu. A Wam Drodzy Rodzice życzymy jak najwięcej powodów do dumy ze swoich dzieci.

Życzymy wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny był bezpieczny oraz stał się źródłem pozytywnych przeżyć, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024

Utworzono dnia 11.09.2023, 19:56

Orlik w Tylawie otwarty tel. do animatora   791805149

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 62

W poprzednim tygodniu: 243

W tym miesiącu: 1007

W poprzednim miesiącu: 1302

Wszystkich: 108156

Imieniny