Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

W tym roku też graliśmy z WOŚP

Utworzono dnia 06.02.2020
Czcionka:

W niedzielę 12 stycznia 2020 roku odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna akcja WOŚP odbyła się pod hasłem WIATR W ŻAGLE! DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ. Celem tegorocznej zbiórki pieniężnej jest  zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Zebrane środki przeznaczone będą na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Szkolny Klub Wolontariusza działający w Szkole Podstawowej w Tylawie po raz kolejny przyłączył się do akcji i już od początku listopada rozpoczął zbiórkę pieniędzy dla WOŚP. W wyniku prowadzonej akcji charytatywnej na terenie szkoły pod nazwą „Słodki upominek” udało nam  się zebrać 424 złote.

Zebrane pieniądze zostały przekazane do sztabu WOŚP w Krośnie w ramach akcji „Drobniaki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Zebraliśmy 42 400 groszy.

Dziękuję młodym, debiutującym w tym roku wolontariuszom z klasy IV za pracę w WOŚP-owych akcjach: Klaudii Bilicy, Nikoli Rucińskiej, Kacprowi Jakubusowi, Michałowi Orlofowi i Dominikowi Orłowskiemu.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim osobom, które wrzuciły datek do naszej WOŚP-owej puszki. Liczy się każdy grosz!

Anna Cyzio - pedagog, opiekun SKW

WOŚP - 2020

Utworzono dnia 06.02.2020, 12:14

Orlik w Tylawie

zamknięty do odwołania

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 131

W poprzednim tygodniu: 291

W tym miesiącu: 296

W poprzednim miesiącu: 1251

Wszystkich: 70240

Imieniny

Mamy sukces