Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

Wizyta Mikołaja w szkole

Utworzono dnia 23.12.2019
Czcionka:

Kto swymi saniami,

aż z bieguna leci?

Kto puka do domu,

szuka grzecznych dzieci?

To Mikołaj, to Mikołaj,

to Mikołaj Święty.

To Mikołaj , to Mikołaj,

niesie nam prezenty”.

Chociaż za oknami nie ma śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. W piątek 6 grudnia 2019 roku do naszej szkoły zawitał długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj. Gość przybył  w asyście swoich pomocników śnieżynek i elfów. Tego dnia odwiedził uczniów z klas I – IV szkoły podstawowej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Uczniowie przywitali gości radosnym śpiewem i oklaskami. Kolejny raz dowiedliśmy, że przez cały rok byliśmy grzeczni i wywiązywaliśmy się ze swoich obowiązków. Święty Mikołaj wszystkim obecnym na spotkaniu dzieciom wręczył prezenty. Były też pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem i jego pomocnikami. Szkoda, że Mikołaj tak szybko opuścił naszą szkołę, bo było z nim bardzo wesoło i radośnie. Dziękujemy mu, że o nas pamiętał i do zobaczenia za rok.

Miło jest otrzymywać prezenty, ale przyjemniej jest móc obdarowywać innych. Mając na uwadze myśl Martina Seemanna „Braniem napełniasz ręce, dawaniem – serce” w tym radosnym czasie szczególnie pamiętajmy o osobach, które potrzebują pomocy albo towarzystwa drugiego człowieka.

Akcję „Mikołaj w szkole” przeprowadził Szkolny Klub Wolontariusza w składzie: Klaudia Bilica, Nikola Rucińska, Kacper Jakubus, Dominik Orłowski, Michał Orlof, Kamil Welcer.

Anna Cyzio

pedagog, opiekun
Szkolnego Klubu Wolontariusza w Tylawie

Mikołaj 2019

Utworzono dnia 23.12.2019, 18:56

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 46

W poprzednim tygodniu: 92

W tym miesiącu: 56

W poprzednim miesiącu: 334

Wszystkich: 73237

Imieniny