Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

Nasza mała biblioteka

Utworzono dnia 13.03.2019
Czcionka:

Dnia 12.03.2017 uczniowie kl. I wraz z wychowawczynią T. Holuta, uczestniczyli w uroczystości „Pasowania na czytelnika”, zorganizowanej  przez wychowawcę kl. III,  M. Król  oraz  jej uczniów. Gościem honorowym był zaproszony dyrektor A. Kosior.

Uczniowie kl. I nim złożyli przyrzeczenie czytelnika przystąpili do „mini  egzaminu”. Musieli wykazać się znajomością bajek i ich postaci; były zagadki, puzzle, układanki sylabowe, zgadywanki. Jurorami i opiekunami czuwającymi nad wykonywaniem poszczególnych zadań byli koledzy i koleżanki z kl. III.

Na zakończenie uczniowie kl. I otrzymali; „szkolne ordery uśmiechu”; aby ten uśmiech towarzyszył im każdego dnia, o każdej porze i w każdym miejscu, a szczególnie w bibliotece; kolorowe zakładki do książek, które będą wypożyczać w szkolnej bibliotece; słodka niespodzianka dla wszystkich uczestników .

  Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Wykorzystano TIK oraz przygotowany pokaz multimedialny. Wszyscy świetnie się bawili. Po takim wspólnym, wesołym spotkaniu biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym uczniom z miejscem bezpiecznym, przyjaznym i radosnym, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

                                                                             Bibliotekarka M. Król

Nasza mała biblioteka

Utworzono dnia 13.03.2019, 18:57

ORLIK - TYLAWA

01.03.2019r. - 30.11.2019 r.

Tel. do animatora - 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 47

W poprzednim tygodniu: 57

W tym miesiącu: 171

W poprzednim miesiącu: 230

Wszystkich: 64187

Do końca roku szkolnego pozostało:

 

Imieniny

Mamy sukces