Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

To były emocje !!!!!

Utworzono dnia 02.11.2019
Czcionka:

Turniej ,,Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku’’.

Piłkarska pasja, marzenia, szansa na odkrycie talentu oraz dużo dobrej zabawy - tak w skrócie można opisać największy w Europie turniej dla dzieci, który już od 20 lat gości na sportowej mapie Polski.

Na stadionie MOSiR w Dukli  drużyny z Gminy Dukla w kategorii chłopcy do 10 lat rozegrali turniej eliminacyjny „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” . To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

28.10.2019 godzinie 9.00 rywalizację rozpoczęły drużyny  z gminy Dukla. Do gminnych rozgrywek w sumie przystąpiło sześć drużyn. Po losowaniu rozpoczęły się prawdziwe piłkarskie emocje. Nasi uczniowie zajęli w końcowej klasyfikacji 4 miejsce.

Gratulujemy młodym piłkarzom, życzymy zwycięstwa w przyszłym roku i gry w finale ogólnopolskim na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Szczególne podziękowania chciałbym skierować do pani Teresy Holuty, wychowawczyni klasy drugiej oraz pana Damiana Bauera, animatora Orlika, którzy sprawowali opiekę nad dziećmi w dniu piłkarskich rozgrywek.

Skład SP Tylawa U-10: Kacper Welcer , Wiktor Chudyk , Artur Milan, Rafał Zygmunt, Karol Koczwara, Jarosław Bilica, Oliwier Przybyłowski, Łukasz Cygler .

Kibicowały: Ola Michalak, Kaja Lasota, Kornelia Moriak.

                                                                                                     Robert Magnuszwski

Turniej Tymbarku

Utworzono dnia 02.11.2019, 09:04

Orlik w Tylawie

zamknięty do odwołania

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 168

W poprzednim tygodniu: 266

W tym miesiącu: 168

W poprzednim miesiącu: 947

Wszystkich: 71987

Imieniny

Mamy sukces