Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

Uroczyste zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych 2020/21

Utworzono dnia 05.07.2021
Czcionka:

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

            W tym roku szkolnym musieliśmy zmierzyć się z obostrzeniami związanymi z  pandemią COVID-19, która  zmieniła całą naszą edukację. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość.

            Dotarliśmy do końca roku szkolnego.  Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

            W związku z nadal obowiązującym obostrzeniami, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji,  zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbyło się na placu apelowym.

             Uroczystość rozpoczęła się  podniesieniem flagi  przez poczet sztandarowy i odśpiewaniem hymnu.  Następnie dyrektor szkoły powitał zgromadzonych na uroczystości rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, kierując słowa podziękowania za pracę i zaangażowanie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

             Najlepsi uczniowie klas III – VIII, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem otrzymali nagrody rzeczowe. Tytuł najlepszego ucznia Szkoły Podstawowej w Tylawie  został przyznany Joannie Frankiewicz, uczennicy kl.VIII. Rodzice otrzymali  list gratulacyjny.

            Głos zabrał ponownie dyrektor  dziękując obecnemu na akademii przedstawicielowi Konsorcjum Olejów Przepracowanych w Jedliczu za przekazanie dla szkoły nagród oraz  upominków  uczniom i wychowawcom  biorącym udział w akcji ekologicznej „Tam gdzie dzieci nie ma  śmieci”. Do podziękowań przyłączyli się także  uczniowie kl.I-III .

            Na zakończenie uczniowie z wychowawcami   udali się do swoich klas i odebrali świadectwa szkolne.

WSZYSTKIM  ŻYCZYMY  UDANYCH  I  BEZPIECZNYCH  WAKACJI

ORAZ  ZASŁUŻONEGO  WYPOCZYNKU !

                                                                                                          Dyrektor i wychowawcy kl.I-III

Uroczyste zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych 2020/21

Utworzono dnia 05.07.2021, 19:19

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 11

W poprzednim tygodniu: 207

W tym miesiącu: 884

W poprzednim miesiącu: 901

Wszystkich: 87487

Imieniny