Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

AKTUALNOŚCI:

Wracamy do nauki zdalnej

Utworzono dnia 18.03.2021

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie – to najważniejsza zmiana w funkcjonowaniu szkół i placówek wprowadzona z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej. Oddział przedszkolny pracuje w trybie stacjonarnym.

Więcej informacji na stronie: Wracamy czasowo do nauki zdalnej w szkołach - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

czytaj dalej na temat: Wracamy do nauki zdalnej

Zmiana kursów autobusu szkolnego

Utworzono dnia 15.03.2021

Konkurs Wielkanocny 2021

Utworzono dnia 08.03.2021

W imieniu Ośrodka Kultury w Dukli zapraszam dzieci i dorosłych do konkursu plastycznego. Więcej informacji w "czytaj dalej" i na stronie: www.ok.dukla.pl 

czytaj dalej na temat: Konkurs Wielkanocny 2021

Próbny egzamin ósmoklasisty

Utworzono dnia 03.03.2021

Harmonogram próbnego egzaminu ósmoklasisty

  • 17 marca br. (środa), godz. 9:00 – język polski
  • 18 marca br. (czwartek), godz. 9:00 – matematyka
  • 19 marca br. (piątek), godz. 9:00 – języki angielski.

Próbny egzamin odbędzie się w szkole w warunkach i formie zbliżonej do obowiązujących podczas właściwego egzaminu (np. godzina rozpoczęcia pracy z arkuszem egzaminacyjnym, samodzielne rozwiązywanie zadań przez uczniów, zaznaczanie odpowiedzi na karcie odpowiedzi). Uczniowie dojeżdżający mogą skorzystać ze szkolnego autobusu zgodnie z obowiązującym rozkładem kursów.

Rodziców i uczniów zobowiązuję do zapoznania się z wytycznymi w sprawie organizacji próbnego egzaminu zamieszczonymi w załączniku.

Więcej informacji na stronie: Od 17 do 19 marca tzw. próbne egzaminy ósmoklasisty organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

czytaj dalej na temat: Próbny egzamin ósmoklasisty

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Utworzono dnia 25.02.2021

Poniedziałek 1 marca 2021 r. jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W tym dniu nie będzie zajęć stacjonarnych w oddziale przedszkolnym i w klasach I – III oraz kształcenia na odległość w klasach IV – VIII.

Dyrektor szkoły

czytaj dalej na temat: Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Tłusty czwartek w naszej szkole...

Utworzono dnia 17.02.2021

W naszej szkole nie zapomniano o tradycji Tłustego Czwartku, a dzieje się tak za sprawą  pana WITOLDA MARSZAŁKA, który w ten szczególny dzień od kilku już lat obdarowuje uczniów, nauczycieli i  pracowników naszej szkoły smacznymi pączkami. W tym roku 11.02.2021r.  również otrzymaliśmy słodki poczęstunek od Pana WITOLDA, za co bardzo dziękujemy.  To jedyna taka okazja do usprawiedliwionego pączkowego szaleństwa. Szkoda, że tłusty czwartek jest tylko raz w roku....

JESZCZE  RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY!

Dyrektor, wychowawcy i uczniowie.

czytaj dalej na temat: Tłusty czwartek w naszej szkole...

Rekrutacja 2021/22

Utworzono dnia 15.02.2021

Poszukujemy Lokalnych Animatorów Sportu

Utworzono dnia 01.02.2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tylawie poszukuje chętnych do pracy w charakterze animatora sportu na obiektach Orlika w Tylawie. Warunki pracy: Termin – 01.03.2021 – 30.11.2021, Zakres zadań i obowiązków animatora określa Regulamin umieszczony na stronie: Regulamin_LAS_-2021.pdf (projektorlik.pl). Projekt „Lokalny Animator Sportu” jest współfinansowany przez Gminę Dukla i Instytut Sportu. Czas pracy – 112 godz. w miesiącu (również w soboty i niedziele). Forma zatrudnienia – umowa – zlecenie, wynagrodzenie – 2400,00 (słownie: dwa tysiące czterysta) zł brutto - miesięcznie. Chętnych proszę o zapoznanie się z informacjami na w/w stronie i zgłoszenie się do Dyrektora Szkoły Podstawowej w Tylawie do 4 lutego 2021 r. do godz.14.00.

czytaj dalej na temat: Poszukujemy Lokalnych Animatorów Sportu

Dzień Babci i Dziadka

Utworzono dnia 22.01.2021

Styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, ale jest takie Święto, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To święto naszych kochanych Babć i Dziadków -  jedna  z najważniejszych  uroczystości w kalendarzu naszej szkoły. Niestety w tym roku symboliczna. O tym, że babcia i dziadek odgrywają niezwykłą rolę w życiu wnucząt, nikogo nie trzeba przekonywać. Rodzice rodziców tworzą z wnukami szczególny rodzaj więzi. Jej charakter świetnie oddaje powiedzenie, że rodzice są od wychowywania, a dziadkowie od rozpieszczania. Oczywiście najlepiej dla wszystkich stron, gdy i wychowanie, i rozpieszczanie odbywa się w rodzinnej harmonii, której przyświeca dobro dzieci. Jeden z mistrzów literatury francuskiej Gustave Flaubert powiedział, że „Serce to jedyne w swoim rodzaju bogactwo, którego nie można kupić ani sprzedać, a tylko ofiarować”. Wiemy ile serca ofiarujecie  wnukom.  Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za Waszą bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło. Życzymy  dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia. A ta laurka, wierszyk, piosenka niech będą wyrazem miłości wnuków, a dla nich lekcją, że ogromną przyjemność można czerpać z obdarowywania innych.

Babciu, Dziadku obejrzyjcie film, który powstał z myślą o Was.

Dyrekcja, uczniowie i wychowawcy klas I –III  i oddziału przedszkolnego

czytaj dalej na temat: Dzień Babci i Dziadka

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Utworzono dnia 22.01.2021

Z radością ogłaszam, iż uczniowie klasy I zostali pasowani na czytelników naszej biblioteki. W tym roku ze względu na pandemię uroczystość pasowania odbyła się nieco później i przebiegała zgodnie z  wymogami sanitarnymi, jednak atmosfera przyjęcia uczniów do grona nowych czytelników była, jak zawsze, bardzo serdeczna.

Zachęcam wszystkich uczniów do tego, by postawili na czytanie, a nowym czytelnikom życzę odkrywanych wciąż na nowo, niezapomnianych przygód z książką. Cieszcie się czytaniem!

                                                                 Bibliotekarka szkolna – Dorota Pilarska

czytaj dalej na temat: PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Narodowy Spis Powszechny

LO DUKLA - NASZE LICEUM

Orlik w Tylawie otwarty

tel. do animatora: 517800596

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 231

W poprzednim tygodniu: 233

W tym miesiącu: 719

W poprzednim miesiącu: 497

Wszystkich: 85312

Imieniny